Słowo od Prezesa

Szanowni Państwo

W imieniu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego serdecznie zapraszamy na kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w dniach 10-12 Czerwca 2021, połączony z prezentacją prac oryginalnych w dniach 7 i 8 czerwca 2021. W tym roku będzie to z pewnością inny kongres niż nasze wcześniejsze spotkania – czekając na ustąpienie panującej obecnie pandemii zapraszamy w roku 2021 na kongres w wersji internetowej.

 

Tegoroczny kongres naszego Towarzystwa zbiega się również z wyjątkową okazją – jubileuszem 30 lecia powstania w Polsce Towarzystwa Flebologicznego. 30 lat budowania i rozwoju w naszym kraju flebologii to niewątpliwie długi okres czasu ale też ogromne zmiany i postęp w zakresie diagnostyki i leczenia chorób żył i układu limfatycznego. Pragnąc upamiętnić tą istotną dla PTF i nas wszystkich rocznicę, zapraszamy Państwa zarówno na część naukową czerwcowego kongresu, jak i na sesję poświęconą historii PTF. Obchodom 30 lecia PTF towarzyszyć będą również inne wydarzenia, o których będziemy informować Państwa na bieżąco. Początki Towarzystwa Flebologicznego w Polsce wiążą się z miastem Katowice, które będzie gospodarzem naszego kongresu – niestety z przyczyn epidemiologicznych musieliśmy podjąć decyzje o wirtualnej realizacji tej ważnej konferencji.

 

Zapraszając Państwa na Kongres zapraszamy na międzynarodowe wydarzenie z udziałem licznych gości z zagranicy w ramach sesji plenarnych. W trakcie 3 dni kongresu (czwartek, piątek po południu i wieczorem oraz w sobotę od rana do popołudnia) zaplanowaliśmy wykłady i dyskusje dotyczące istotnych zagadnień z zakresu flebologii i limfologii. Dodatkowo przewidziane zostały sesje prac oryginalnych w dniach 7 i 8 czerwca 2021 r. (poniedziałek, wtorek). Mamy nadzieję, że program kongresu spełni Państwa oczekiwania i że będziemy mogli gościć Państwa na platformie internetowej tego spotkania. W trakcie kongresu dostępne będzie tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na polski – czwartkowe wykłady i sesje będą w języku polskim, w piątek i sobotę obrady odbywać się będą w języku angielskim (z dostępnym tłumaczeniem). Szczególnie serdecznie zapraszamy Państwa do nadsyłania prac oryginalnych, zgodnie z informacją o nadsyłaniu abstraktów. Zakwalifikowane prace przedstawione zostaną i poddane dyskusji na sesjach dedykowanym doniesieniom oryginalnym.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na tegorocznych kongres Polskiego Towarzystwa Flebologicznego w dniach 10-12 czerwca 2021 – zachęcamy do udziału już od 7. 06.2021 w sesjach prac oryginalnych.

 

Z najlepszymi życzeniami

 

Prof. Tomasz Urbanek

Prezes Polskiego Towarzystwa Flebologicznego


2021-08-27 18:11:17
 

Znajdź lekarza

Przegląd flebologiczny
© Copyright 2020 Polskie Towarzystwo Flebologiczne