Flebologia na Kalatówkach 2021

Miejsce: online

Termin: 2021-09-18 - 2021-09-18

Organizator: Polskie Towarzystwo Flebologiczne

LOGO_KALATOWKI_2021_500.png

Szanowni Państwo

   Tradycją „Flebologii Na Kalatówkach” jest spotkanie w otoczeniu najwyższych polskich gór, aby w oderwaniu od zgiełku codziennego pędu, we wspólnym gronie pomóc rozwiązać swoje medyczne problemy lub pochwalić się szczególnymi osiągnięciami.

   Okres pandemii mocno zaburzył nasze życie. Nie pozostało to bez wpływu na konferencję „Flebologia na Kalatówkach”. W poprzednim roku, kiedy miało to spotkanie odbyć się w swoim normalnym terminie, bo przecież spotykamy się co 2 lata, nie mogliśmy się spotkać. W tym roku, nadal obowiązują pewne obostrzenia, więc decydujemy się na spotkanie z Państwem w wersji Online, mając nadzieję, że to ostatnie takie spotkanie i następne będą odbywać się już stacjonarnie.

   Program naszej konferencji opierał się zwykle dwóch elementach : wykładzie przygotowywanym przez zaproszonego wykładowcę i krótkich prezentacjach nadesłanych przez Was, uczestników konferencji, dotyczących ciekawych tematów i problemów z codziennej pracy.  Zaproszonym Wykładowcą w tym roku jest Prezes PTF prof. dr hab. n. med. Zbigniew Krasiński, który będzie przedstawiał najnowsze zalecenia i wytyczne leczenia zakrzepicy żylnej. Tematy pozostałych prezentacji, są zależne tylko i wyłącznie od Państwa. Czekam na Waszą aktywność i nadsyłanie tematów, o których chcielibyście opowiedzieć w trakcie naszego spotkania.

"Flebologia na Kalatówkach 2021" odbędzie się w sobotę, 18 września 2021 roku. 

Otwarcie strony konferencji ( www.flebologiakalatowki.pl ) oraz rejestracji : 1 września 2021.

Koszt udziału w konferencji : bezpłatnie dla wszystkich uczestników

Nadsyłanie tematów i streszczeń prezentacji : kontakt@ptf.org.pl

   

Chcielibyśmy również zaprosić Państwa do nietypowej aktywności proponując udział we wsparciu finansowym dla potrzebujących dzieci z Zakopanego. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z krakowską Fundacją Piękne Anioły. Dlaczego akurat z Zakopanego zapytacie? Odpowiedź jest prosta, bo to Zakopane jest naszym gospodarzem. Szczegóły na temat zbiórki funduszy znajdziecie Państwo na stronie konferencji w osobnej zakładce.

Serdecznie Państwa zapraszam

Marcin KucharzewskiZnajdź lekarza

Przegląd flebologiczny
© Copyright 2020 Polskie Towarzystwo Flebologiczne