VI Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa PTChN

Miejsce: Zakopane; Hotel Kasprowy

Termin: 2013-06-07 - 2013-06-09

Organizator: Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej

Szanowni Państwo,
Mam ogromny zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na coroczne spotkanie środowiska zainteresowanego leczeniem schorzeń naczyń, na VI już Międzynarodową Konferencję Naukowo-Szkoleniową Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Tym razem zapraszamy w dniach 7–9 czerwca 2013 r., do Zakopanego, do Hotelu Kasprowy.

Konferencja będzie przeglądem najważniejszych wydarzeń z zakresu chirurgii naczyniowej jakie miały miejsce w ostatnim roku w kraju i na świecie. Będzie również okazją do zaprezentowania naszego dorobku naukowego, wymiany opinii i doświadczeń dotyczących wszystkich dziedzin leczenia chorób naczyń.

Tematem przewodnim Konferencji będą problemy związane z krytycznym niedokrwieniem kończyn dolnych, tętniaków aorty i przewlekłej niewydolności żylnej. Prezentacje autorytetów w dziedzinie chorób naczyń z Polski i zagranicy będą wzbogacone transmisjami przeprowadzanych „na żywo” zabiegów operacyjnych z sal operacyjnych Szpitali z różnych miast Polski i zagranicy.

Jak zwykle program obejmie liczne dydaktyczne sesje naukowe, a towarzyszyć mu będzie prezentacja osiągnięć firm farmaceutycznych i produkujących sprzęt medyczny.

Przed konferencją planowany jest Kurs Ochrony Radiologicznej Pacjenta oraz pragniemy zorganizować 2 kursy obowiązkowe dla kolegów w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z chirurgii naczyń. Szczegółowe informacje dotyczące Konferencji będą na bieżąco umieszczane na nowej już stronie internetowej PTChN (www.ptchn.pl). Mam nadzieję, że Konferencja spełni Państwa oczekiwania, a atmosfera wspólnego spotkania pozostawi niezapomniane wrażenia. W imieniu Zarządu Towarzystwa PTChN, Komitetu Organizacyjnego oraz własnym serdecznie zapraszam do Zakopanego.

dr hab. n. med. Wacław Kuczmik
Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

 

Program ZjazduZnajdź lekarza

Przegląd flebologiczny
© Copyright 2020 Polskie Towarzystwo Flebologiczne