4th International Symposium on Venous Interventions Focus on venous ulcer

Miejsce: Holiday INN, ul. Wielopole 4 , Kraków

Termin: 2015-12-11 - 2015-12-12

Organizator: Polskie Towarzystwo Flebologiczne

Szanowni Państwo

 

W imieniu Polskiego Towarzystwa Flebologicznego serdecznie zapraszamy Państwa na wspólną konferencję naszego Towarzystwa oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran (European Wound Management Association) w Krakowie w dniach 11 i 12 Grudnia 2015.

Będzie nam niezwykle miło gościć Państwa na sympozjum w całości dedykowanemu pacjentom z owrzodzeniem żylnym goleni. Profilaktyka i leczenie żylnego owrzodzenia goleni to nadal niezwykle istotne problemy w codziennej praktyce flebologicznej. W trakcie konferencji będziecie Państwo mieli okazję wysłuchać wielu ciekawych wykładów, w tym zapoznać się z nowościami w diagnostyce i leczeniu żylnego owrzodzenia goleni.

Zapraszając Państwa do Krakowa przygotowaliśmy, mam nadzieję niezwykle interesujący i praktyczny program obejmujący zarówno wykłady uznanych ekspertów jak i zajęcia warsztatowe. Naszymi gośćmi będą wybitni eksperci z zagranicy, w tym przedstawiciele Europejskiego Towarzystwa Leczenia Ran) oraz specjaliści z Polski - spotkanie w całości poświęcone będzie owrzodzeniu żylnemu goleni.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem i zapraszamy do Krakowa, w którym jak zwykle w Grudniu będziemy na Państwa oczekiwać z dużą ilością interesujących wystąpień jak również niepowtarzalną atmosferą tego pięknego miasta.

 

 

Tomasz Urbanek

Prezydent Elekt Polskiego Towarzystwa Flebologicznego

 

strona konferencji : www.venousinterventions.comZnajdź lekarza

Przegląd flebologiczny
© Copyright 2020 Polskie Towarzystwo Flebologiczne