V Międzynarodowa Konferencja \\

Miejsce: Centrum Kongresowo - Dydaktyczne UMP

Termin: 2015-11-06 - 2015-11-07

Organizator: Polskie Towarzystwo Chirurgii Naczyniowej

Szanowni Państwo,
 
       Serdecznie zapraszam na kolejną, V Międzynarodową Konferencję Stopa Cukrzycowa. Nowe możliwości leczenia ednowaskularnego i chirurgicznego chorób naczyń, która odbędzie się w dniach 5-7 listopada 2015 roku w Poznaniu.
         
Podobnie jak w latach ubiegłych spotkanie będzie wyjątkową na skalę kraju sposobnością do wymiany wiedzy, doświadczeń i bardzo ważnym wydarzeniem dla całego środowiska medycznego. Podczas Konferencji dużą wagę przywiązujemy, by miała ona aspekt praktyczny, zapewniamy możliwość udziału w kursach i warsztatach, zaprezentujemy i omówimy zabiegi operacyjne transmitowane na żywo z sal operacyjnych Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu i innych szpitali w Polsce.

Do udziału w Konferencji zaprosiliśmy Polskie Towarzystwo Podologiczne, wraz z którym organizujemy wspólną sesję naukową oraz Walne Zgromadzenie PTP. Podolodzy stanowią ważne ogniwo w procesie opieki nad chorym ze stopą cukrzycową i w związku z tym zaplanowaliśmy wiele wykładów i warsztatów, skierowanych specjalnie do podologów, dotyczących problemów z jakimi spotykają się w swojej pracy, oraz rozpowszechniających możliwości współpracy lekarza z pacjentem. 


Żywimy nadzieję, że zaszczycą nas Państwo swoją obecnością a Konferencja będzie miejscem owocnych spotkań i wymiany idei, nie tylko w zakresie szeroko pojętej chirurgii naczyniowej diabetologii czy podologii, ale również płaszczyzną rozwoju współpracy wielu specjalności.

Serdecznie zapraszam!
 

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego


Prof. dr hab. med. Grzegorz OszkinisZnajdź lekarza

Przegląd flebologiczny
© Copyright 2020 Polskie Towarzystwo Flebologiczne