Polskie Towarzystwo Flebologiczne

Kongresu Polskiego Towarzystwa Angiologicznego

Miejsce: Hotel Galaxy, Kraków, Polska

Termin: 2018-03-02 - 2018-03-03

Organizator: Polskie Towarzystwo Angiologiczne

PTA_.png
 
Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy!
 
Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Państwa do Krakowa w dniach 2-3 marca 2018 r. na Kongres Polskiego Towarzystwa Angiologicznego.
 
Schorzenia naczyń krwionośnych są kluczowym problemem medycyny od bardzo dawna. Wszechobecność naczyń w ciele ludzkim oraz powszechność patologii naczyniowych sprawiają, iż z problematyką angiologiczną ma do czynienia wiele dyscyplin medycznych.
 
Kongres będzie dobrą okazją do przedstawienia nowych technologii diagnostycznych, osiągnięć badań podstawowych, postępów w leczeniu chirurgicznym, interwencyjnym i farmakologicznym. Uwaga zostanie poświęcona także wątkowi praktycznych działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa, jakości i skuteczności leczenia.
 
Interdyscyplinarny charakter tego spotkania zależy od jego uczestników. Dlatego też oczekujemy udziału kolegów internistów, chirurgów naczyniowych, kardiologów, flebologów, angiologów zachowawczych i radiologów interwencyjnych a także badaczy - teoretyków zajmujących się biologią naczyń. Zapraszam również serdecznie lekarzy innych specjalności a także reprezentantów medycyny rodzinnej - wszystkich zainteresowanych tematyką naczyniową.
 
Jestem głęboko przekonany, iż szczególny nastrój Podwawelskiego Grodu nie tylko wprawi w pogodny nastrój wszystkich przybyłych, ale pozwoli też powrócić do domu z niezatartymi wspomnieniami.
 
A zatem do zobaczenia w Krakowie!
 
prof. dr hab. n. med. Rafał Niżankowski
Prezes Polskiego Towarzystwa Angiologicznego
Przewodniczący Komitetu Programowego
 
Strona konferencji angiolodzy.pl


Zarejestruj się

Wypełnij deklarację

Przegląd flebologiczny

Nowy Wydawca Przeglądu Flebologicznego

Przegląd flebologiczny

Znajdź lekarza


Wspierają nas

Jeśli chcesz poodzielić się informacją o ciekawym spotkaniu, konferencji, kursie lub publikacji - napisz na adres kontakt@ptf.org.pl
Interesujące wiadomości umieścimy w aktualnościach na stronie.
© Copyright 2012 Polskie Towarzystwo Flebologiczne