Kongresu Polskiego Towarzystwa Angiologicznego

Miejsce: Hotel Galaxy, Kraków, Polska

Termin: 2018-03-02 - 2018-03-03

Organizator: Polskie Towarzystwo Angiologiczne

PTA_.png
 
Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy!
 
Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Państwa do Krakowa w dniach 2-3 marca 2018 r. na Kongres Polskiego Towarzystwa Angiologicznego.
 
Schorzenia naczyń krwionośnych są kluczowym problemem medycyny od bardzo dawna. Wszechobecność naczyń w ciele ludzkim oraz powszechność patologii naczyniowych sprawiają, iż z problematyką angiologiczną ma do czynienia wiele dyscyplin medycznych.
 
Kongres będzie dobrą okazją do przedstawienia nowych technologii diagnostycznych, osiągnięć badań podstawowych, postępów w leczeniu chirurgicznym, interwencyjnym i farmakologicznym. Uwaga zostanie poświęcona także wątkowi praktycznych działań zmierzających do poprawy bezpieczeństwa, jakości i skuteczności leczenia.
 
Interdyscyplinarny charakter tego spotkania zależy od jego uczestników. Dlatego też oczekujemy udziału kolegów internistów, chirurgów naczyniowych, kardiologów, flebologów, angiologów zachowawczych i radiologów interwencyjnych a także badaczy - teoretyków zajmujących się biologią naczyń. Zapraszam również serdecznie lekarzy innych specjalności a także reprezentantów medycyny rodzinnej - wszystkich zainteresowanych tematyką naczyniową.
 
Jestem głęboko przekonany, iż szczególny nastrój Podwawelskiego Grodu nie tylko wprawi w pogodny nastrój wszystkich przybyłych, ale pozwoli też powrócić do domu z niezatartymi wspomnieniami.
 
A zatem do zobaczenia w Krakowie!
 
prof. dr hab. n. med. Rafał Niżankowski
Prezes Polskiego Towarzystwa Angiologicznego
Przewodniczący Komitetu Programowego
 
Strona konferencji angiolodzy.plZnajdź lekarza

Przegląd flebologiczny
© Copyright 2020 Polskie Towarzystwo Flebologiczne