Choroby żył i naczyń limfatycznych - nowe wydanie

Szanowni Państwo

Informujemy o możliwości zakupu najnowszej publikacji  

Choroby żył i naczyń limfatycznych w języku polskim.

red. Peter Gloviczki

/podręcznik w wersji polskiej - kolejna edycja Handbook of Venous and Lymphatic Disorders/

 

 Glov_okladka.png

Książka „Choroby żył i naczyń limfatycznych” jest polską edycją czwartego wydania amerykańskiego „Handbook of Venous and Lymphatic Disorders.”

Podręcznik ten, po raz pierwszy opublikowany w 1996 r., stał się jednym z najważniejszych punktów odniesienia dla lekarzy oraz innych przedstawicieli zawodów medycznych zajmujących się chorobami żył i naczyń limfatycznych. Korzystając z doniesień medycyny opartej na faktach, podręcznik ten kompleksowo przedstawia problemy związane z przewlekłą chorobą żylną, żylną chorobą zakrzepowo-zatorowoą owrzodzeniami żylnymi i szeregiem innych schorzeń układu żylnego i limfatycznego. Nowe wydanie podręcznika zostało w całości zaktualizowane, co pozwoliło na dostosowanie zawartej w nim wiedzy do aktualnych programów szkolenia i odzwierciedlenie ogromnego postępu, jaki dokonał się w dziedzinie małoinwazyjnych przezskórnych zabiegów wewnątrznaczyniowych.

Podręcznik wydany został pod redakcją prof. Petera Gloviczki, redaktorami naukowymi polskiego wydania są profesorowie Piotr Andziak i Tomasz Zubilewicz.

 

Książka dostępna w księgarni internetowej: www.medipage.pl


2020-09-30 11:32:20
 

Znajdź lekarza

Przegląd flebologiczny
© Copyright 2020 Polskie Towarzystwo Flebologiczne