IX Konferencja Flebologia Estetyczna

Miejsce: Warszawa

Termin: 2022-10-07 - 2022-10-08

Organizator: Termedia, Polskie Towarzystwo Flebologiczne

 FLE22-bannery01sz_750x100.jpg

Szanowni Państwo,

w imieniu Komitetu Organizacyjnego oraz wydawnictwa Termedia serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Polskiego Towarzystwa Flebologicznego - IX KONFERENCJI FLEBOLOGII ESTETYCZNEJ, która odbędzie się w dniach 7-8 października 2022 roku w Hotelu Focus Premium w Warszawie.

 

Przygotowaliśmy ciekawy program naukowy, którego ważną częścią będą spotkania z wybitnymi wykładowcami z kraju i zagranicy, panelowe dyskusje, prezentacje przypadków klinicznych oraz warsztaty z udziałem ekspertów w dziedzinie flebologii. Tradycyjnie będzie czas na wymianę doświadczeń oraz zapoznanie się z nowymi trendami w diagnostyce i leczeniu chorób żył. Już wkrótce na stronie Polskiego Towarzystwa Flebologicznego jak również na stronie organizatora konferencji będziecie Państwo mieli możliwość zapoznania się ze szczegółowym programem naszego spotkania. 

 

Zapraszamy Państwa na pierwszą, po długim okresie pandemii, konferencję stacjonarną. Liczymy nie tylko na Państwa przyjazd, ale i aktywny udział w spotkaniu.

 

Będzie nam niezmiernie miło Państwa gościć!

  

dr n. med. Aleksandra Jaworucka-Kaczorowska

dr m. med. Adam Zieliński

prof. dr hab. n. med. Zbigniew Krasiński

 

Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona w związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego.

Strona konferencji : IX-KONFERENCJA-FLEBOLOGIA-ESTETYCZNAZnajdź lekarza

Przegląd flebologiczny
© Copyright 2020 Polskie Towarzystwo Flebologiczne